Papiery wartościowe

Papiery wartościowe jako zabezpieczenie kredytu

Papiery wartościowe też mogą zostać hipoteką zaciągnięcia kredytu gotówkowego w naszej firmie. Niejednokrotnie jest tak, że banki nie chcą przyjąć wskazanych papierów wartościowych. Tymczasem nasze przedsiębiorstwo zatwierdzi wszelkie akcje, obligacje, polisy na życie i fundusze inwestycyjne. Zapewniamy zupełną dyskrecję i sumienną, biegłą obsługę. Umowa kredytowa może zostać zatwierdzona na czas od 3 do 12 miesięcy z ewentualnością przedłużenia.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle korzystne warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczka pod zastaw działki

To świetna forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.