Papiery wartościowe

Papiery wartościowe jako zabezpieczenie kredytu

Papiery wartościowe też mogą zostać hipoteką zaciągnięcia kredytu gotówkowego w naszej firmie. Niejednokrotnie jest tak, że banki nie chcą przyjąć wskazanych papierów wartościowych. Tymczasem nasze przedsiębiorstwo zatwierdzi wszelkie akcje, obligacje, polisy na życie i fundusze inwestycyjne. Zapewniamy zupełną dyskrecję i sumienną, biegłą obsługę. Umowa kredytowa może zostać zatwierdzona na czas od 3 do 12 miesięcy z ewentualnością przedłużenia.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle korzystne warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczka pod zastaw działki

To świetna forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.