Działka

Pożyczka pod zastaw działki

Aby uzyskać od nas pożyczkę pod zastaw działki wymagamy przeważnie dwóch dokumentów - potwierdzenia z Urzędu Gminy o planie zagospodarowania oraz wypis z indeksu gruntów. Wnioski o kredyt bez BIK rozpatrujemy maksymalnie w czasie 3 dni. posiadłości w dużych miastach jesteśmy w stanie sfinansować w czasie 48 godzin. Do każdego naszego kredytobiorcy wysyłamy agenta, aby omówił z nim warunki umowy. Kredyt można płacić stopniowo w okresie od 3 do 24 miesięcy (istnieje też możliwość przedłużenia) - stawka procentowa w skali miesiąca podporządkowana jest od pełnej ceny brutto danej działki i wynosi 1,8%.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To świetna forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle korzystne warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.