Działka

Pożyczka pod zastaw działki

Aby uzyskać od nas pożyczkę pod zastaw działki wymagamy przeważnie dwóch dokumentów - potwierdzenia z Urzędu Gminy o planie zagospodarowania oraz wypis z indeksu gruntów. Wnioski o kredyt bez BIK rozpatrujemy maksymalnie w czasie 3 dni. posiadłości w dużych miastach jesteśmy w stanie sfinansować w czasie 48 godzin. Do każdego naszego kredytobiorcy wysyłamy agenta, aby omówił z nim warunki umowy. Kredyt można płacić stopniowo w okresie od 3 do 24 miesięcy (istnieje też możliwość przedłużenia) - stawka procentowa w skali miesiąca podporządkowana jest od pełnej ceny brutto danej działki i wynosi 1,8%.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle korzystne warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw działki

To świetna forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.