Hipoteczne – pod zastaw

Mamy w ofercie pożyczki pod zastaw hipoteki - również krótko jak i długoterminowe - do każdego klienta podchodzimy szczegółowo, z tej przyczyny zarówno długość trwania umowy, raty i skala kredytu można rzetelnie dobrać do określonych potrzeb. Kredyt bez BIK w którym naszą gwarancją jest Państwa nieruchomość jest bezpieczny - my z kolei gwarantujemy dyskrecję i niezawodność.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle korzystne warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To świetna forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.