Hipoteczne – pod zastaw

Mamy w ofercie pożyczki pod zastaw hipoteki - również krótko jak i długoterminowe - do każdego klienta podchodzimy szczegółowo, z tej przyczyny zarówno długość trwania umowy, raty i skala kredytu można rzetelnie dobrać do określonych potrzeb. Kredyt bez BIK w którym naszą gwarancją jest Państwa nieruchomość jest bezpieczny - my z kolei gwarantujemy dyskrecję i niezawodność.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki oferuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw działki

To świetna forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle korzystne warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.